COOLMENS

Tentoonstellingsuitslagen Puteri

 

Puteri "Bundessiegerin 2011"

 

 

 

2017 Arnhem LKN

Kampioenschapsclubmatch

Veteranenklasse

 

1 Uitmuntend

Beste Veteraan

2017 KC de Baronie

Clubmatch

Veteranenklasse

 

1 Uitmuntend

Beste Veteraan

2017 Venray

 

Veteranenklasse

 

1 Uitmuntend

Beste Veteraan

2017 Oss

 

Veteranenklasse

 

1 Uitmuntend

Beste Veteraan

2017 Goes

 

Veteranenklasse

 

1 Uitmuntend

Beste Veteraan

2017 Hazerswoude

 

Veteranenklasse

 

1 Uitmuntend

Beste Veteraan

2016 Epe LKN

Kampioenschapsclubmatch

Gebruikshonden klasse

 

1 Uitmuntend 

 

2015 KCM NLV Bennekom Gebruikshondenklasse 1 Uitmuntend

2014 Clubmatch KC Venray

 

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend

BOB

2013 Katwijk

             (Noviomagnum)

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend

res CACIB

2013 Clubmatch KC Venray

 

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend

BOB

2013 Utrecht LKN

Kampioenschapsclubmatch

Gebruikshondenklasse

 

3 Uitmuntend

 

2013 Dortmund

Europasieger

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend

CAC (VDH)

2013 Hoogstraten (B)

 

Gebruikshondenklasse

 

 1 Uitmuntend

CAC en CACIB

2012 Dortmund

Bundessieger

 

Gebruikshondenklasse

 

 

2 Uitmuntend,

resCAC

(VDH en DRC)

2012 Clubmatch NLV

Gebruikshondenklasse

1 Uitmuntend

2012 Ochtrup (D)

Clubshow LCD

 

Gebruikshondenklasse

 

 

1 Uitmuntend

CAC (VDH en

LCD)en BOB

2012 Luik

Gebruikshondenklasse

1 Uitmuntend

2012 Genk Gebruikshondenklasse 1 Uitmuntend

2012 Hulten/Tilburg

 

 

 

 

Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 1 Uitmuntend

CAC en CACIB

1e Groep 8

3e Best in Show

2012 Bennekom Jachthondenshow

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend

,CAC

2012 Arnhem

 

 

Gebruikshondenklasse

 

 

1 Uitmuntend,

ResCAC en

ResCACIB

2012 Utrecht LKN

Kampioenschapsclubmatch

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend

 

2012 Goes

 

 

Gebruikshondenklasse

 

 

1 Uitmuntend

,ResCAC en ResCACIB

2012 Leeuwarden

 

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend,

CAC en CACIB

2012 Hoogsraten

 

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend,

 

2011 Brussel

 

Gebruikshondenklasse

 

4 Uitmuntend,

 

2011 Wijchen

 

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend, ResCACIB

2011 Kortrijk

 

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend,

 

2011 Bleiswijk

Gebruikshondenklasse

1 Uitmuntend

2011 KC Venray

 

 

 

 

gebruikshondenklasse

 

 

 

 

1 Uitmuntend BOB,

groepskeuring 2e

2011 Dortmund Nationale Ausstellung

 

Gebruikshondenklasse

 

 

1 Uitmuntend,

CAC (VDH) en BOB

2011 Dortmund Bundessieger

 

 

 

 

 

Gebruikshondenklasse

 

 

 

 

 

 

1 Uitmuntend,

CACIB

CAC (VDH en LCD) Bundessieger 2011

2011 Zwolle

Gebruikshondenklasse

2 Uitmuntend,

2011 Maastricht

Gebruikshondenklasse

4 Uitmuntend,

2011 Rotterdam

Gebruikshondenklasse

1 Uitmuntend,

2011 Bennekom NLV

Kampioenschapsclubmatch

Gebruikshondenklasse

 

2 Uitmuntend

 

2010 Brussel

Gebruikshondenklasse

1 Uitmuntend,

2010 Wijchen

 

 

Gebruikshondenklasse

 

 

1 Uitmuntend,

resCAC en CACIB

2010 Bleiswijk

Gebruikshondenklasse

1 Uitmuntend,

2010 KC Venray

 

Gebruikshondenklasse

 

1 Uitmuntend, BOB

2010 Maastricht

Open klasse

  Uitmuntend

2010 Utrecht   LKN

Kampioenschapsclubmatch

Fokkersklasse

 

1 Uitmuntend

 

2010 Luxemburg RCL

Open klasse

4 Uitmuntend

2010 Bennekom   NLV

Kampioenschapsclubmatch

Jongehondenklasse

 

1 Uitmuntend

 

2010 Goes

Tussenklasse

3 Zeer Goed

2010 Leeuwarden

Tussenklasse

3 Uitmuntend

2010 Leiden

Tussenklasse

  Uitmuntend

2010 Eindhoven

Tussenklasse

3 Uitmuntend

2009 Wijchen

Tussenklasse

4 Zeer Goed

2009 Maastricht

Jeugdklasse

   Zeer Goed

2009 Assen   NLV

Regionale Cclubmatch

Fokkersklasse

 

3 Uitmuntend

 

2009 Rotterdam Jeugdklasse Uitmuntend

2009 Weeze-Wissen(D)

 

 

Jeugdklasse

 

 

1 Uitmuntend 

Jeugd CAC(VDH)

 Beste Teef

2009 Luik

Jeugdklasse

1 Uitmuntend

2009 Echt

 

 

Jeugdklasse

 

 

1 Uitmuntend Jeugd CAC

en CAC.

2009 Bennekom   NLV

Kampioenschapsclubmatch

Jeugdklasse

 

1 Uitmuntend Jeugd CAC

2009 Groningen

Jeugdklasse

Zeer Goed

2008 Utrecht

Babyklasse

3 Veel Belovend

2008 KC Venray

 Clubmatch

Babyklasse

 

1 VB

Beste Baby

2008 Waalwijk

NLV Clubmatch

Babyklasse

 

1 Veel Belovend

Beste Baby